İlknur SEYALIOĞLU

ilknur-seyalioglu

Psikolog Aile Danışmanı İlknur Seyalıoğlu

Psikolog İlknur Seyalıoğlu,1993 Samsun doğumludur ve ilk-orta öğrenim hayatını Samsun'da tamamlamıştır. 2015 yılında İzmir Üniversitesi Psikoloji Bölümü'nden mezun olmuştur. Lisans sürecindeki stajlarını kurumumuzda tamamlamıştır.

Türk Psikologlar Derneği'nde WÇZÖ-IV (Weschler Çocuklar için Zeka Testi) eğitimini tamamlayıp uygulayıcı sertifikasını almıştır. 2019 yılında Milli Eğitim Bakanlığı onaylı 450 saatlik Aile danışmanlığı eğitimini tamamlayarak aynı zamanda Aile Danışmanı unvanına sahip olmuştur.

Psk. Dr. Selin Atasoy tarafından Teacch, Pep-r, Hanen, ABA eğitim teknikleri konusunda yetiştirilen İlknur Seyalıoğlu'nun Türk psikologlar Derneği'nde asli üyeliği bulunmaktadır.

2019 yılında Psk. Nilüfer Devecigil ‘den Deneyimsel Oyun Terapisi 1.Düzey eğitimini almıştır. Bilişsel Davranışçı Terapiler Derneği altında ve Prof. Dr. Hakan Türkçapar koordinatörlüğünde yürütülen Çocuk ve Ergenlerde Bilişsel Davranışçı Terapi-Kuramsal Eğitim modülünü Doç. Dr. Vahdet Görmez ‘den almıştır. Aynı zamanda Prof. Dr. Prof. J. P. Das tarafından geliştirilmiş ve PASS teorisinin üzerine kurulmuş bir okumayı geliştirme programı olan Türkçe Prep ‘in lisanslı uygulayıcısıdır.

 

 

GüzelbahçeAlsancak