Marmara İlköğretime Hazır Oluş Eğitimi - 2018

Eğitimci: Yrd. Doç. Dr. Özgül Polat - Marmara Üniversitesi Atatürk Eğitim Fakültesi İlköğretim Bölümü- Okul Öncesi Eğitimi Anabilim Dalı 

Eğitimin Amacı: Marmara İlköğretime Hazır Oluş Ölçeği” 2003 yılında Yrd. Doç. Dr. Özgül Polat tarafından geliştirilmiştir. Ölçek 60-78 aylık çocukların her gelişim alanında ve temel becerilerde ilköğretime ne düzeyde hazır olduğunu tespit etmek amacıyla Türk çocuklarına özgü olarak geliştirilmiş tek ölçek olup standardizasyonu yapılmıştır. Eğitim sonunda verilecek sertifika tek geçerli kullanıcı sertifikadır.

Bu eğitim programı sonucunda, katılımcıların okul olgunluğu konusunda bilgi sahibi olmaları ve Marmara İlköğretime Hazır Oluş Ölçeği'ni uygulayabilecek konuma gelmeleri amaçlanmaktadır.

Eğitimin Tarihi ve Saati: 04 Mart 2018 Pazar, 10:00-16:00

Eğitime Kimler Katılabilir: Çocuk Gelişim Uzmanları, Çocuk Hekimleri, Okul Öncesi/Anaokulu Öğretmenleri, Özel Eğitim Uzmanları, Psikiyatristler, Psikolojik Danışmanlar, Psikologlar, Pedagoglar, Rehber Öğretmenler, Sınıf Öğretmenleri, Aile Danışmanları, Sosyal Hizmet Uzmanları ve bu branşlarda eğitimine devam eden 4. Sınıf lisans&lisansüstü üniversite öğrencileri.

Kontenjan: 30 Kişi
Kayıtlar kontenjanla sınırlıdır. Kayıt sırası esas alınacaktır. Kesin kayıt için 300 tl yatırılması gerekmektedir. 
Eğitimin Ücreti: 700,00 TL (KDV dahil/ Materyal dahil)
Eğitimin Belgesi: Marmara İlköğretime Hazır Oluş Ölçeği Kullanıcı Sertifikası.
(Bu belgeyi alabilmek için; 15 gün içerisinde 5, 5.5 ve 6 yaşlarında 3 çocuğa testin uygulanıp sonuçlarının Yrd.Doç. Dr. Özgül POLAT’ a gönderilmesi gerekmektedir.)
Eğitim yeri: Özel Selin Atasoy Aile Danışma Merkezi - Talatpaşa Bulvarı Sırrı Bey Apt. No:11 K:8 D:16

Ayrıntılı bilgi için: Deniz Karpat 0 535 573 17 33

İçerikleri sosyal medyanızda paylaşmak için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş